• formare continua cadre
    Academicradio
    Radio ONLINE

• formare continua cadre
    PROGRAM DE FORMARE CONTINUĂ DEZVOLTAREA PROFESIONALĂ ÎN DOMENIUL EDUCAŢIEI INCLUZIVE/SPECIALE
    Depunerea dosarelor se face online pănă la completarea numărului de locuri (35 de locuri)
  • -->
  • admitere psihologie
    ADMITERE IULIE 2021
    Candidatii pot sa se inscrie online, in perioada 12-17 iulie 2021 nivel licenta
    12-17 iulie 2021 nivel master
  • -->

Terapia si activitatile asistate de animale pentru persoane cu nevoi speciale

ANUNȚ IMPORTANT PRIVIND SISTAREA TEMORARĂ A ÎNSCRIERILOR LA CURS

Stimați potențiali cursanți, ca urmare a Ordinului Ministerului Educației Naționale nr. 4750/12.08.2019 publicat în Monitorul Oficial Nr. 689 din 21 august 2019, înscrierile  la cursul postuniversitar ”Terapia asistată de animale pentru persoane cu nevoi speciale” sunt sistate până la obținerea metodologiei cadru de acreditare conform noilor norme.

Perioada de înscriere va fi reprogramată cel mai probabil la începutul anului 2020, va rugăm urmăriți site-ul facultății.

Persoanele care au achitat deja taxa de înscriere pentru perioada de înscriere din septembrie 2019 sunt rugate să ceară returnarea banilor, trimițând prin poștă la adresa - Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației, str. Sindicatelor nr. 7, Cluj-Napoca- următoarele documente:

• Cerer tip;
  • Chitanta (mandatul poștal) formularul original ( vă rugăm să va păstrați o copie);
  • Cartea de identitate – copie;
  • Extras de cont bancar unde poate fi returnată taxa.

Vă mulțumim pentru înțelegere.