• deschidere an psihologie
    • inscrieri conversie profesionala
      Perioada de înscriere: 12-19 septembrie 2022
      Forma de învățământ: Frecvență redusă
      Număr de locuri: 128/ locație (disponibile pentru sesiunea de toamnă)
    • conferinta pedagogie
      Abordări didactice actuale și de perspetivă în învățământul primar
      Înscriere: termen limită, 20 septembrie 2022
      Materialele conferinței vor fi publicate într-un volum colectiv tipărit
    • formare continua cadre
      Activitatile programelor se desfasoara in regin ONLINE, sub avizul MEC
      Academicradio
      Radio ONLINE

International Week
      Teaching and Staff Training - New European Trends in Psychology and Educational Sciences. 2nd Edition

• formare continua cadre
      PROGRAM DE FORMARE CONTINUĂ DEZVOLTAREA PROFESIONALĂ ÎN DOMENIUL EDUCAŢIEI INCLUZIVE/SPECIALE
      Depunerea dosarelor se face online pănă la completarea numărului de locuri (35 de locuri)
  • MENIU

Terapia si activitatile asistate de animale pentru persoane cu nevoi speciale

ANUNȚ IMPORTANT PRIVIND SISTAREA TEMORARĂ A ÎNSCRIERILOR LA CURS

Stimați potențiali cursanți, ca urmare a Ordinului Ministerului Educației Naționale nr. 4750/12.08.2019 publicat în Monitorul Oficial Nr. 689 din 21 august 2019, înscrierile  la cursul postuniversitar ”Terapia asistată de animale pentru persoane cu nevoi speciale” sunt sistate până la obținerea metodologiei cadru de acreditare conform noilor norme.

Perioada de înscriere va fi reprogramată cel mai probabil la începutul anului 2020, va rugăm urmăriți site-ul facultății.

Persoanele care au achitat deja taxa de înscriere pentru perioada de înscriere din septembrie 2019 sunt rugate să ceară returnarea banilor, trimițând prin poștă la adresa - Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației, str. Sindicatelor nr. 7, Cluj-Napoca- următoarele documente:

• Cerer tip;
    • Chitanta (mandatul poștal) formularul original ( vă rugăm să va păstrați o copie);
    • Cartea de identitate – copie;
    • Extras de cont bancar unde poate fi returnată taxa.

Vă mulțumim pentru înțelegere.