• conferinta educatie religie familie
    International Conference: "Education, religion, family in the contemporary society"
    October 12th – 14th, 2018
    Beclean
  • terapie cu animale
    Cursul postuniversitar (ediția 9): "Terapia si activitătile asistate de animale pentru persoane cu nevoi speciale"
    Perioada de inscriere: 01.10.2018 - 02.11.2018
    (luni-vineri, între orele 9-12)
    Info: Secretariatul Extensiei Nasaud (Nicoleta Tupcil): 0263.361393, 0741.555682

Admitere - Nivel Master

Calendarul admiterii

Calendarul admiterii la nivel master: înscriere, afișare rezultate, confirmare loc ...

Programarea susținerilor

Data, ora și locația susținerii probelor de admitere la nivel master.

Specializări și criterii de selecție

Specializările disponibile cu detalii despre criteriile de selecție și de departajare, precum și alte informații suplimentare.

Locuri disponibile

Numărul de locuri disponibile (buget, taxă, FR) pentru fiecare dintre specializările facultății.

Acte înscriere

Actele necesare pentru confirmarea locului ocupat în urma concursului de admitere.

Taxe și regulament admitere

Taxele de înscriere și regulamentul concursului de admitere.

Preînscriere

Pentru reducerea timpului de așteptare, la înscriere, candidații sunt rugați să se înregistreze electronic, înainte de prezentarea la facultate, folosind opțiunea online de preînscriere.

Preînscriere Pașii pentru preînscriere
Înscrierea efectivă

Înscrierea efectivă, la sediul facultății, este obligatorie pentru completarea formularului de înscriere, depunerea acestuia și parcurgerea celorlalți paşi.

Admitere 2018