Calendar admitere - sesiunea septembrie 2017
    6, 7 septembrie 2017 - înscrierea candidaţilor
    11, 12 septembrie 2017 - sustineri de examen

Program de conversie profesională - Pedagogia Invatamantului Primar si Prescolar

Lista candidatilor admisi in sesiunea de vara

Au mai ramas 41 de locuri pentru sesiunea de admitere din toamna.

Grupul ţintă căruia se adresează: Cadrele didactice cu diplomă de licenţă sau echivalenta în diverse specializări, care doresc să se specializeze în Pedagogia Învăţământului Primar şi Preşcolar.

Forma de învăţământ: Învăţământ la distanţă
Durata: 2 ani (4 semestre)
Număr de locuri: 100

Perioada de înscriere:
3-14 iulie 2017 (în zilele lucrătoare, între orele 9-12, sala 18, la d-na Mihaela Drumen)
1-15 septembrie 2017 (în zilele lucrătoare, între orele 9-12)
Formular de inscriere

Taxa de înscriere 150 lei și 50 lei taxa de procesare. Acestea se achită în momentul înscrierii, la sediul Facultăţii de Psihologie şi Ştiinţe ale Educaţiei.
Taxa de scolarizare: 2600 lei/an, se poate achita integral sau in 4 rate de 650 lei fiecare. Prima rata se achita la inscriere.

Mai multe detalii ...