• admitere psihologie
    ADMITERE 2018
    Inscrieri: 11, 12, 13, 16 iulie 2018
    str. Sindicatelor, nr. 7, Cluj- Napoca
    Info: Secretariatul Extensiei Nasaud (Nicoleta Tupcil): 0263.361393, 0741.555682
  • terapie cu animale
    Cursul postuniversitar (ediția 9): "Terapia si activitătile asistate de animale pentru persoane cu nevoi speciale"
    Perioada de inscriere: 01.10.2018 - 19.10.2018
    (luni-vineri, între orele 9-12)
  • conferinta educatie religie familie
    International Conference: "Education, religion, family in the contemporary society"
    October 12th – 14th, 2018
    Beclean

Examenele de absolvire

Info: Toti absolventii (indiferent daca au sustinut sau nu examenele de finalizare, indiferent daca sunt sau nu integralisti) sunt obligati sa isi ridice actele originale din dosarul de student pe baza fisei de lichidare cel tarziu pana in 15 decembrie al anului absolvirii. In caz contrar vor suporta penalitati de arhivare conform regulamentului de taxe.

REGULAMENTUL
de organizare si desfasurare a examenului de finalizare a studiilor
nivel LICENTA si MASTERAT

Pentru inscriere la examenul de licenta trebuie indeplinite urmatoarele conditii:
- candidatul trebuie să aiba situatia scolara incheiata;
- candidatul trebuie să aiba toate taxele achitate.

absolvire psihologie

Confirmarea locului Pasul 1. Achitarea taxei de scolarizare (doar pt. cei admisi la taxa)
Pasul 2. Completarea contractulu de scolarizare
Pasul 3. Prezentarea la sala de confirmare a locului pentru predarea dosarului, contractului, chitantei

Candidații admiși trebuie să confirme locul in perioada 21-24 iulie 2018, în caz contrar vor ieși din concurs. Candidații în așteptare pot depune cerere de redistribuire in perioada 21-24 iulie 2018 pentru a putea avansa în liste in cazul in care înaintea lor nu se confirmă locurile, în caz contrar vor ieși din concurs.