• dezvoltare educatie incluziva
    Programul de formare continuă certificat CNFP: "Dezvoltare profesională în domeniul educației incluzive/speciale"
    Perioada de inscriere: 12 februarie 2018 - 09 martie 2018
    (luni-vineri, între orele 9-12)
  • conferinta educatie reflectie dezvoltare
    The 6th International Conference: "EDUCATION, REFLECTION, DEVELOPMENT"
    July 06-07.2018
  • terapie cu animale
    Cursul postuniversitar (ediția 9): "Terapia si activitătile asistate de animale pentru persoane cu nevoi speciale"
    Perioada de inscriere: 01.10.2018 - 19.10.2018
    (luni-vineri, între orele 9-12)
  • conferinta educatie religie familie
    International Conference: "Education, religion, family in the contemporary society"
    October 12th – 14th, 2018
    Beclean

Examenele de absolvire

Info: Toti absolventii (indiferent daca au sustinut sau nu examenele de finalizare, indiferent daca sunt sau nu integralisti) sunt obligati sa isi ridice actele originale din dosarul de student pe baza fisei de lichidare cel tarziu pana in 15 decembrie al anului absolvirii. In caz contrar vor suporta penalitati de arhivare conform regulamentului de taxe.

REGULAMENTUL
de organizare si desfasurare a examenului de finalizare a studiilor
nivel LICENTA si MASTERAT

Pentru inscriere la examenul de licenta trebuie indeplinite urmatoarele conditii:
- candidatul trebuie să aiba situatia scolara incheiata;
- candidatul trebuie să aiba toate taxele achitate.

absolvire psihologie