• conferinta tulburari de invatare
    Conferinta internationala: "Tulburarile de invatare: Evidente stiintifice si abordari pragmatice"
    26 mai 2017
  • conferinta internationala psihologie
    Conferinta internationala: "The 9th International Congress of Cognitive Psychotherapy"
    29 iunie - 01 iulie 2017
  • conferinta educatie reflectie dezvoltare
    The 5th International Conference: "EDUCATION, REFLECTION, DEVELOPMENT"
    July 07-08.2017

Examenele de absolvire

Info: Toti absolventii (indiferent daca au sustinut sau nu examenele de finalizare, indiferent daca sunt sau nu integralisti) sunt obligati sa isi ridice actele originale din dosarul de student pe baza fisei de lichidare cel tarziu pana in 15 decembrie al anului absolvirii. In caz contrar vor suporta penalitati de arhivare conform regulamentului de taxe.

REGULAMENTUL
de organizare si desfasurare a examenului de finalizare a studiilor
nivel LICENTA si MASTERAT

Pentru inscriere la examenul de licenta trebuie indeplinite urmatoarele conditii:
- candidatul trebuie să aiba situatia scolara incheiata;
- candidatul trebuie să aiba toate taxele achitate.

absolvire psihologie