Depunere contestatii
    Contestațiile referitoare la înregistratrea datelor se pot trimite
    vineri 17 iulie 2020 între orele 8-14
  • admitere psihologie
    ADMITERE IULIE 2020
    Candidatii pot sa se inscrie online, in perioada 9-15 iulie 2020 nivel licenta
    9-13 iulie 2020 nivel master

Regulamentele Facultatii de Psihologie si Stiinte ale Educatiei

Pentru a isi cunoaste drepturile dar si obligatiile studentul poate consulta regulamentele facultatii postate in aceasta sectiune.

Astfel se pot gasi informatii lamuritoare asupra aspectelor generale din regulamentul cadru al facultatii, informatii despre admitere, credite, cazari, burse, tabere, licenta & disertatie, precum si alte hotarari ale Senatului UBB sau ale Colegiului Consiliului Profesoral.

regulamentele facultatii

Admitere 2020