Decanat: ALEGERI
    Dispozitie rector
    Rezultatele votului Consiliului Facultății în ceea ce privește avizarea candidaturilor

Regulamentele Facultatii de Psihologie si Stiinte ale Educatiei

Pentru a isi cunoaste drepturile dar si obligatiile studentul poate consulta regulamentele facultatii postate in aceasta sectiune.

Astfel se pot gasi informatii lamuritoare asupra aspectelor generale din regulamentul cadru al facultatii, informatii despre admitere, credite, cazari, burse, tabere, licenta & disertatie, precum si alte hotarari ale Senatului UBB sau ale Colegiului Consiliului Profesoral.

regulamentele facultatii

Admitere 2019