• formare continua cadre
    Academicradio
    Radio ONLINE

• formare continua cadre
    PROGRAM DE FORMARE CONTINUĂ DEZVOLTAREA PROFESIONALĂ ÎN DOMENIUL EDUCAŢIEI INCLUZIVE/SPECIALE
    Depunerea dosarelor se face online pănă la completarea numărului de locuri (35 de locuri)

Regulamentele Facultatii de Psihologie si Stiinte ale Educatiei

Pentru a isi cunoaste drepturile dar si obligatiile studentul poate consulta regulamentele facultatii postate in aceasta sectiune.

Astfel se pot gasi informatii lamuritoare asupra aspectelor generale din regulamentul cadru al facultatii, informatii despre admitere, credite, cazari, burse, tabere, licenta & disertatie, precum si alte hotarari ale Senatului UBB sau ale Colegiului Consiliului Profesoral.

regulamentele facultatii