• admitere psihologie
    ADMITERE IULIE 2019 - NIVEL LICENȚĂ
    16-20 iulie 2019 - înscrierea candidaţilor (orar 9-13)
  • admitere master
    ADMITERE IULIE 2019 - NIVEL MASTER
    16-20 iulie 2019 - înscrierea candidaţilor (orar 9-13)

Tabere studentesti

Proces verbal realizat în urma ierarhizării aplicanților pentru Programul Naţional "Tabere Studenţeşti"

Ierarhizare a aplicantilor FPSE UBB pentru Programul Naţional "Tabere Studenţeşti" anul 2019

LISTE INIȚIALE cu studenții care au solicitat un loc de tabără Programul Naţional "Tabere Studenţeşti" anul 2019

Tabere studentesti 2019

Studenții care doresc ocuparea unui loc gratuit în taberele studențești pot depune cererea de solicitare prin una din următoarele modalități:

Perioada de depunere 19 aprilie-17 mai

• Completarea și depunerea unei cereri tip (Anexa 4), direct la secretariat;
  • Transmiterea cererii tip (Anexa 4) prin intermediul serviciului de fax: Fax: +40-264-590559- studenții au obligația de a verifica primirea și înregistrarea cererii depuse;
  • Transmiterea cererii tip (Anexa 4) la adresa de e-mail: tabere.psiedu@gmail.com - studenții au obligația de a verifica primirea și înregistrarea cererii depuse.

“Cererile, semnate de studenți vor fii însoțite de documentele justificative care atestă implicarea în activități extracurriculare sau încadrarea studentului în unul dintre cazurile sociale prevăzute la art.5, alin. (1), lit. (a) și vor primi un număr de înregistrare de la secretariatul facultații”

Metodologia privind organizarea taberelor studentesti
Fisa de inscriere

Tabara UBB 2019