• formare continua cadre
    Academicradio
    Radio ONLINE

• formare continua cadre
    PROGRAM DE FORMARE CONTINUĂ DEZVOLTAREA PROFESIONALĂ ÎN DOMENIUL EDUCAŢIEI INCLUZIVE/SPECIALE
    Depunerea dosarelor se face online pănă la completarea numărului de locuri (35 de locuri)

Admitere - Nivel Master

Înscrierea efectivă

Înscrierea cu depunerea formularelor si plata taxei se admitere se pot realiza atât online cât și la sediul facultății.

Formulare și cereri

Descărcați si completați fișele de înscriere și cererile necesare înregistrării în concursul de admitere.

Calendarul admiterii

Calendarul admiterii la nivel master: înscriere, afișare rezultate, confirmare loc ...

Programarea susținerilor

Data, ora și locația susținerii probelor de admitere la nivel master.

Specializări și criterii de selecție

Specializările disponibile cu detalii despre criteriile de selecție și de departajare, precum și alte informații suplimentare.

Locuri disponibile

Numărul de locuri disponibile (buget, taxă, FR) pentru fiecare dintre specializările facultății.

Confirmarea locului

Actele necesare pentru confirmarea locului ocupat în urma concursului de admitere.

Cerere redistribuire loc

Candidatii care se află pe listele "In asteptare" trebuie să opteze pentru redistribuirea on line.

Taxe și regulament admitere

Taxele de înscriere și regulamentul concursului de admitere.