Depunere contestatii
    Contestațiile referitoare la înregistratrea datelor se pot trimite
    vineri 17 iulie 2020 între orele 8-14
  • admitere psihologie
    ADMITERE IULIE 2020
    Candidatii pot sa se inscrie online, in perioada 9-15 iulie 2020 nivel licenta
    9-13 iulie 2020 nivel master

Admitere - Nivel Master

ANUNT IMPORTANT ADMITERE SEPTEMBRIE 2020

Toti candidatii au finalizat inscrierea la admitere pana in 08.09.2020 ora 13.00, dar au dosarul incomplet vor fi contactati de catre comisia de admitere pe emailul sau telefonul declarat la inscriere

Înscrierea efectivă

Înscrierea cu depunerea formularelor si plata taxei se admitere se pot realiza atât online cât și la sediul facultății.

Formulare și cereri

Descărcați si completați fișele de înscriere și cererile necesare înregistrării în concursul de admitere.

Calendarul admiterii

Calendarul admiterii la nivel master: înscriere, afișare rezultate, confirmare loc ...

Programarea susținerilor

Data, ora și locația susținerii probelor de admitere la nivel master.

Specializări și criterii de selecție

Specializările disponibile cu detalii despre criteriile de selecție și de departajare, precum și alte informații suplimentare.

Locuri disponibile

Numărul de locuri disponibile (buget, taxă, FR) pentru fiecare dintre specializările facultății.

Confirmarea locului

Actele necesare pentru confirmarea locului ocupat în urma concursului de admitere.

Cerere redistribuire loc

Candidatii care se află pe listele "In asteptare" trebuie să opteze pentru redistribuirea on line.

Taxe și regulament admitere

Taxele de înscriere și regulamentul concursului de admitere.

Admitere 2020