• formare continua cadre
    Academicradio
    Radio ONLINE

• formare continua cadre
    PROGRAM DE FORMARE CONTINUĂ DEZVOLTAREA PROFESIONALĂ ÎN DOMENIUL EDUCAŢIEI INCLUZIVE/SPECIALE
    Depunerea dosarelor se face online pănă la completarea numărului de locuri (35 de locuri)
  • -->
  • admitere psihologie
    ADMITERE IULIE 2021
    Candidatii pot sa se inscrie online, in perioada 12-17 iulie 2021 nivel licenta
    12-17 iulie 2021 nivel master
  • -->

Sectiunea studenti

In aceasta sectiune sunt postate informatiile despre activitatea scolara.

Astfel se pot gasi informatii in ceea ce priveste: structura anului scolar, orarul cursurilor si al examenelor, note, burse, cazari, tabere precum si taxele aferente fiecarei specializari.

Info: Toti studenții exmatriculați sunt obligati sa isi ridice actele originale din dosarul de student pe baza fisei de lichidare cel tarziu pana in 15 decembrie al anului exmatricularii. In caz contrar vor suporta penalitati de arhivare conform regulamentului de taxe.

studenti psihologie