Depunere contestatii
    Contestațiile referitoare la înregistratrea datelor se pot trimite
    vineri 17 iulie 2020 între orele 8-14
  • admitere psihologie
    ADMITERE IULIE 2020
    Candidatii pot sa se inscrie online, in perioada 9-15 iulie 2020 nivel licenta
    9-13 iulie 2020 nivel master

Sectiunea studenti

In aceasta sectiune sunt postate informatiile despre activitatea scolara.

Astfel se pot gasi informatii in ceea ce priveste: structura anului scolar, orarul cursurilor si al examenelor, note, burse, cazari, tabere precum si taxele aferente fiecarei specializari.

Info: Toti studenții exmatriculați sunt obligati sa isi ridice actele originale din dosarul de student pe baza fisei de lichidare cel tarziu pana in 15 decembrie al anului exmatricularii. In caz contrar vor suporta penalitati de arhivare conform regulamentului de taxe.

studenti psihologie

Admitere 2020