Depunere contestatii
    Contestațiile referitoare la înregistratrea datelor se pot trimite
    vineri 17 iulie 2020 între orele 8-14
  • admitere psihologie
    ADMITERE IULIE 2020
    Candidatii pot sa se inscrie online, in perioada 9-15 iulie 2020 nivel licenta
    9-13 iulie 2020 nivel master

Examenele de absolvire

Info: Toti absolventii (indiferent daca au sustinut sau nu examenele de finalizare, indiferent daca sunt sau nu integralisti) sunt obligati sa isi ridice actele originale din dosarul de student pe baza fisei de lichidare cel tarziu pana in 15 decembrie al anului absolvirii. In caz contrar vor suporta penalitati de arhivare conform regulamentului de taxe.

REGULAMENTUL
de organizare si desfasurare a examenului de finalizare a studiilor
nivel LICENTA si MASTERAT

Pentru inscriere la examenul de licenta trebuie indeplinite urmatoarele conditii:
- candidatul trebuie să aiba situatia scolara incheiata;
- candidatul trebuie să aiba toate taxele achitate.

absolvire psihologie

Admitere 2020