• formare continua cadre
    Academicradio
    Radio ONLINE

• formare continua cadre
    PROGRAM DE FORMARE CONTINUĂ DEZVOLTAREA PROFESIONALĂ ÎN DOMENIUL EDUCAŢIEI INCLUZIVE/SPECIALE
    Depunerea dosarelor se face online pănă la completarea numărului de locuri (35 de locuri)

Examenele de absolvire

Info: Toti absolventii (indiferent daca au sustinut sau nu examenele de finalizare, indiferent daca sunt sau nu integralisti) sunt obligati sa isi ridice actele originale din dosarul de student pe baza fisei de lichidare cel tarziu pana in 15 decembrie al anului absolvirii. In caz contrar vor suporta penalitati de arhivare conform regulamentului de taxe.

REGULAMENTUL
de organizare si desfasurare a examenului de finalizare a studiilor
nivel LICENTA si MASTERAT

Pentru inscriere la examenul de licenta trebuie indeplinite urmatoarele conditii:
- candidatul trebuie să aiba situatia scolara incheiata;
- candidatul trebuie să aiba toate taxele achitate.

absolvire psihologie