• admitere psihologie
    ADMITERE IULIE 2019 - NIVEL LICENȚĂ
    16-20 iulie 2019 - înscrierea candidaţilor (orar 9-13)
  • admitere master
    ADMITERE IULIE 2019 - NIVEL MASTER
    16-20 iulie 2019 - înscrierea candidaţilor (orar 9-13)

Admitere facultate - Nivel Licenta

Înscrierea efectivă

Înscrierea cu depunerea formularelor si plata taxei se admitere se pot realiza atât online cât și la sediul facultății.

Formulare și cereri

Descărcați si completați fișele de înscriere și cererile necesare înregistrării în concursul de admitere.

Calendarul admiterii

Calendarul admiterii, desfășurat pe zile și activități: de la înscrierea candidaților până la afișarea rezultatelor finale.

Programarea testelor

Data, ora și locația desfășurării probelor concursului de admitere.

Specializări și criterii de selecție

Specializările disponibile cu detalii despre criteriile de selecție și de departajare, precum și alte informații suplimentare.

Locuri disponibile

Numărul de locuri disponibile (buget, taxă, ID) pentru fiecare dintre specializările facultății.

Acte confirmare loc

Actele necesare pentru confirmarea locului ocupat în urma concursului de admitere.

Taxe și regulament admitere

Taxele de înscriere și regulamentul concursului de admitere.

Admitere 2019