Decanat: ALEGERI
    Dispozitie rector
    Rezultatele votului Consiliului Facultății în ceea ce privește avizarea candidaturilor
  • admitere psihologie
    ADMITERE IULIE 2020
    Candidatii pot sa se inscrie online, in perioada 9-15 iulie 2020 nivel licenta
    9-13 iulie 2020 nivel master

Acte necesare pentru confirmarea locului - nivel licenţă

Pentru confirmarea locului, actele vor fi încărcate on line (doar originalele) sau aduse la sediul facultății în cazuri excepționale (imposibilitatea conectării la internet), pe baza unei programări FĂCUTE LA ÎNSCRIERE.

1. Contractul de școlarizare însoțit de declarația de consimțământ  pentru prelucrarea datelor personale.

2. Dovada plății cel puțin a primei rate din taxa de școlarizare pentru candidații admiși cu taxă (cei care plătesc pe platforma de admitere nu vor încărca nici un document). Pentru plata integrală a taxei de şcolarizare în momentul confirmării se acordă o reducere de 10%.

Cei care se înscriu on line vor aduce dosarul cu actele în original la începerea anului universitar.

Admitere 2020