• terapie cu animale
    Cursul postuniversitar (ediția 9): "Terapia si activitătile asistate de animale pentru persoane cu nevoi speciale"
    Perioada de inscriere: 01.10.2018 - 02.11.2018
    (luni-vineri, între orele 9-12)
    Info: Secretariatul Extensiei Nasaud (Nicoleta Tupcil): 0263.361393, 0741.555682

Înscrierea obligatorie la sediul facultății

Deoarece preînscrierea vă ajută doar la reducerea timpului de așteptare, prezentarea la sediul facultății pentru finalizarea înscrierii este obligatorie.

La data prezentării la facultate (str. Sindicatelor, nr. 7) pentru înscriere, respectați următorii pași:

1. Completarea fișei de înscriere.

vezi model licență vezi model master

2. Achitarea taxei de admitere la casieria de la parter.

3. Prezentarea la sala de înscriere a specializării pentru care optați în scopul înregistrării în programul de admitere.

vezi sălile specializărilor

Respectați acești pași și păstrați fișa de confirmare a înscrierii, cu numărul de concurs, pe care îl veți folosi pe toată perioada admiterii.

Admitere 2018